Billboard Plzeň

Pokud chytáte v Plzni reklamní kampaň a chcete oslovit maximum potencionálních zákazníků, určitě by vám neměl chybět v kampani billboard. V nabídce si můžete vybrat z mnoha reklamních ploch, které jsou po celé Plzni. Všechny jsou na dobře viditelných, a hlavně frekventovaných místech. Stačí připravit poutavou grafiku, která dokáže zaujmout a vybrat si z aktuálně volných ploch. Nabídku billboardů pravidelně doplňujeme, proto vždy rychle připravíme reklamní plochu podle vašich potřeb.

Billboard

pouze ve formátu eurobillboard
Od 4 000 za měsíc
Ukázka

Mobilní billboard

možné umístit na téměř jakékoliv místo
Od 5 000 za měsíc
Ukázka

Plachty

na domovních štítech nebo fasádách
Od 10 000 za měsíc
Ukázka

Billboardy máme výhradně na frekventovaných místech

Billboardy musí oslovit co nejvíce potencionálních klientů. Hlavní reklamní síť je v Plzni na silnicích 1. třídy s tím nejhustším provozem. O billboardy se staráme a hlídáme jejich pohledové plochy po celý rok. Dbáme o úpravu zeleně v jejich okolí, a to nejen proto aby byly dobře vidět, ale aby zákazník vnímal kompletní reklamu pozitivně. 

2000
Oslovených řidičů denně

Chcete oslovit Plzeň? Billboard je nezbytný

Ať už jste místní podnikatel nebo nadnárodní společnost, budeme k vám přistupovat individuálně. Kampaň připravíme precizně a profesionálně.

Billboard

Reklamní kampaň společnosti Zahrada Ježek

Společnost Zahrada Ježek připravila pro klienty nabídku nového zahradnického materiálu na Jaro 2021. RM-Media společnosti pomáhá s komunikací na billboardech a s propagací zboží.
Billboard - Dacia Plzeň

Nová Dacia Sandero

Klientům nepronajímáme pouze reklamní plochy, ale také jim pomáháme s reklamou na billboardech třetích stran.  Pro společnost Auto Hornát jsme připravili výrobu grafiky, tisku a následně výlep vytištěných papírů na jejich billboardy.

Příprava grafiky pro billboard

Veškeré grafické podklady připravujeme s maximální pečlivostí

Všechny reklamní plochy (billboardy, mobilní billboardy, plachty, domovní štíty) se vždy pronajímají na celé měsíce, a to od prvního dne v měsíci, například od 1. května.

Cena se určuje vždy individuálně. Záleží na umístění reklamní plochy a na délce pronájmu.

Samozřejmě, našeho grafika oslovit nemusíte a všechny podklady si můžete připravit sami.

880 Kč, ale samozřejmě nám můžete dodat vlastní.