Billboard Plzeň

Pokud chytáte v Plzni reklamní kampaň a chcete oslovit maximum potencionálních zákazníků, určitě by vám neměl chybět v kampani billboard. V nabídce si můžete vybrat z mnoha reklamních ploch, které jsou po celé Plzni. Všechny jsou na dobře viditelných, a hlavně frekventovaných místech. Stačí připravit poutavou grafiku, která dokáže zaujmout a vybrat si z aktuálně volných ploch. Nabídku billboardů pravidelně doplňujeme, proto vždy rychle připravíme reklamní plochu podle vašich potřeb.

Billboard

pouze ve formátu eurobillboardOd 4 000 za měsícUkázka

Mobilní billboard

možné umístit na téměř jakékoliv místoOd 5 000 za měsícUkázka

Plachty

na domovních štítech nebo fasádáchOd 10 000 za měsícUkázka

Billboardy máme výhradně na frekventovaných místech

Billboardy musí oslovit co nejvíce potencionálních klientů. Hlavní reklamní síť je v Plzni na silnicích 1. třídy s tím nejhustším provozem. O billboardy se staráme a hlídáme jejich pohledové plochy po celý rok. Dbáme o úpravu zeleně v jejich okolí, a to nejen proto aby byly dobře vidět, ale aby zákazník vnímal kompletní reklamu pozitivně. 

2000
Oslovených řidičů denně

Chcete oslovit Plzeň? Billboard je nezbytný

Ať už jste místní podnikatel nebo nadnárodní společnost, budeme k vám přistupovat individuálně. Kampaň připravíme precizně a profesionálně.


Nová Dacia Sandero

9. 2. 2020

Klientům nepronajímáme pouze reklamní plochy, ale také jim pomáháme s reklamou na billboardech třetích stran.  Pro společnost Auto Hornát jsme připravili výrobu grafiky, tisku a následně výlep vytištěných papírů na jejich billboardy.

Příprava grafiky pro billboard

Veškeré grafické podklady připravujeme s maximální pečlivostí

Více informací

Na jak dlouho si mohu reklamu pronajmout?

Všechny reklamní plochy (billboardy, mobilní billboardy, plachty, domovní štíty) se vždy pronajímají na celé měsíce, a to od prvního dne v měsíci, například od 1. května.

Kolik stojí pronájem billboardu?

Cena se určuje vždy individuálně. Záleží na umístění reklamní plochy a na délce pronájmu.

Mohu použít vlastního grafika?

Samozřejmě, našeho grafika oslovit nemusíte a všechny podklady si můžete připravit sami.

Kolik stojí výroba papíru na billboard?

880 Kč, ale samozřejmě nám můžete dodat vlastní.